sub-page-banner.jpg
Drzwi Półautomatyczne
Katalog drzwi VICINI

Korzenie firmy Vicini & C. Srl sięgają ręcznej produkcji rozpoczętej w 1961 roku w Brugherio niedaleko Mediolanu. Tam powstawały pierwsze drzwi półautomatyczne, kabiny i lekkie dźwigi. Z biegiem lat skupiono się na doskonaleniu drzwi półautomatycznych, a w szczególności na produkcji drzwi stalowych do wind. Mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie klienta, wszystkie projekty były indywidualizowane.

W styczniu 2000 roku przeniesiono produkcję i biuro projektowe do Concorezzo, a w 2008 roku kierownictwo objęli panowie Paolo i Alessandro Vicini.

Wszystkie kroki doprowadziły firmę Vicini do pozycji w światowej czołówce producentów drzwi do wind. Obecnie jest rozpoznawalna dzięki wysokiej jakości drzwiom półautomatycznym.


#


Ceita jest producentem drzwi półautomatycznych jedno- i dwupanelowych, drzwi typu autobusowego szybowych i kabinowych, bram roletowych i domykaczy.

Od początku swojej działalności w 1958 roku Ceita jest synonimem jakości i niezawodności. Przez 50 lat wiernie trzymała się obranego kursu co zapewniło firmie silną pozycję w branży.

Za drzwiami Ceita stoi półwiecze doświadczenia, poświęcenia i dbałości o zadowolenie użytkownika. Tym, co wyróżnia produkty Ceita jest rodzinna tradycja ciągłego udoskonalania rozwiązań.

Dzięki silnym podstawom firma jest w stanie błyskawicznie odpowiadać na potrzeby klientów, prezentując najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Biuro projektowe oraz fabryka znajdują się w Pero (Mediolan). Możliwości produkcyjne gwarantują dostarczanie wyrobów doskonałej jakości w krótkim czasie. Ceita oferuje również pomoc techniczną zarówno przed-, jak i posprzedażową, mając na uwadze optymalne rozwiązania dla potrzeb odbiorców.#


MEILLER jest obecny na europejskim rynku drzwi windowych od ponad 50 lat. Błyskawicznie odpowiada na bieżące potrzeby rynku, dostosowując rozwiązania techniczne i zaspokajając rosnące oczekiwania komfortu.

Oferta drzwi dla dźwigów osobowych i towarowych zawiera:

drzwi automatyczne szybowe i kabinowe, drzwi półautomatyczne oraz bramy roletowe.

MEILLER dostarcza innowacyjnych rozwiązań od dekad:

  • od najprostszych do ekstremalnie wyśrubowanych wymagań,
  • maksymalnie niezawodnych,
  • z szerokiega wachlarza wykonań,
  • z pełną obsługą klienta,
  • dzieląc się doświadczeniem technicznym,
  • wyprodukowanych w Niemczech, w Monachium.

#

Metron jest jednym z najbardziej cenionych producentów drzwi do wind na całym świecie. Za drzwiami Metron stoi ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji. Firma szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Odbija się to w wysokiej jakości produktów oraz ich konkurencyjnych cenach.

Drzwi Metron dostępne są we wszystkich możliwych wykończeniach, mogą być wyposażone w wiele indywidualnych rozwiązań. Możliwości produkcyjne pozwalają na bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta i szybką realizację zamówień.

img-separator.jpg

DO POBRANIA

Katalogi
img-download-1.jpg
Instrukcje i formularze
img-download-2.jpg
Atesty i certyfikaty
img-download-3.jpg
Zdjęcia i filmy
img-download-4.jpg