Warning: Undefined array key 0 in /home/klient.dhosting.pl/liftcomp/liftcompnew/public_html/wp-content/themes/internetmedia/template-parts/prod.php on line 6

Warning: Attempt to read property "cat_name" on null in /home/klient.dhosting.pl/liftcomp/liftcompnew/public_html/wp-content/themes/internetmedia/template-parts/prod.php on line 6

DrzwiDrzwi automatyczne Sematic

Przez ponad dekadę byliśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy Sematic – światowego lidera w produkcji drzwi do wind. Dzięki temu posiadamy dużą wiedzę na temat oferowanych produktów oraz doświadczenie, które pozwala na odpowiedni dobór konkretnych typów drzwi do charakterystyki danego obiektu i przeznaczenia pracy urządzenia dźwigowego.

Siedziba główna Grupy Sematic znajdowała się w Osio Sotto we Włoszech, pozostałe placówki produkcyjne i biurowe mieściły się w Anglii, na Węgrzech, w Niemczech, Turcji, Indiach, Chinach, Singapurze, Meksyku i USA. Działając blisko lokalnych rynków, Sematic był w stanie zaoferować klientom rozwiązania standardowe oraz profilowane pod szczególne wymagania. Obecnie produkcja drzwi pod marką Sematic została w całości przeniesiona do fabryki na Węgrzech gdzie produkowane są niniejsze modele, dostępne na zamówienie:

  • Sematic 2000 B Basic drzwi do dźwigów osobowych
  • Sematic 2000 B-G drzwi do dźwigów osobowo-towarowych i towarowych
  • Sematic 2000 C-Mod drzwi do modernizacji
  • Sematic 2000 B-HR drzwi do dźwigów szybkich tzw. High Rise

Sematic skupia się na rozwoju technologii i bezpieczeństwa produktów. Doświadczenie zdobywane od 1959 roku zaowocowało szeregiem innowacji. Drzwi automatyczne Sematic wyprzedzają konkurencję i można je spotkać w najbardziej prestiżowych obiektach na całym świecie. Zdolności projektowe i produkcyjne pozwalają na wprowadzanie rozwiązań nawet dla najbardziej złożonych wymagań, zawsze skupiając się na bezpieczeństwie i najwyższej jakości.


Oprócz kompletnych drzwi oferujemy również części zamienne oraz zestawy modernizacyjne do drzwi Sematic.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.